ملاحظات اولیه در وزوز

اگر وزوز شما تازه شروع شده است به هیچ وجه نترسید. ضمن کنترل خونسردی به پزشک گوش و حلق و بینی موجود در دپارتمان وزوز انستیتو ادیولوژی آریانا مراجعه کنید.
کمی در مورد زمان شروع وزوز، کیفیت صدای وزوز، تکرار پذیری و بلندی و ضعف آن دقت کنید تا بتوانید به سوالات پزشک خود بهتر جواب بدهید. جواب های شما مبنای تجویز آزمایش های عمومی و تخصصی شنوایی خواهد بود.
اگر وزوز شما مزمن است، هنگام مراجعه به پزشک احتمالا باید یک پرسش نامه یا فرم تاریخچه گیری در مورد وزوز خود را پر کنید. اگر سواد کافی ندارید یا در نوشتن مشکل دارید، کسی از آشنایان یا خانواده ی خود را همراه خود ببرید.
اگر داروی خاصی را به مدت طولانی مصرف می کنید یا قبلا داروی خاصی را به مدت طولانی مصرف کرده اید و نام آن را خوب نمی دانید، نسخه یا جلد دارو را همراه خود داشته باشید تا پزشکتان را از سوابق داروهای مصرفی خود آگاه کنید.
اگر سابقه ی عمل جراحی در ناحیه ی گوش، سر و گردن و یا مغز دارید و یا به هر علت طی سه ماه اخیر سی تی اسکن یا ام آر آی از مغزتان انجام داده اید، شرح عمل یا نتیجه اسکن یا ام آر آی را به همراه داشته باشید.
هرگونه سابقه ی آزمایش های شنوایی از گوش خود را حتما به همراه داشته باشید. حتی اگر آزمایش های شنوایی قدیمی شما مربوط به خیلی قبل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

keyboard_arrow_up
error: Content is protected !!
برای مشاوره آنلاین کلیک کنید.